Ubiquiti UACC-PSU-27V-250W zdroj pro UISP-P-Pro
Kód: 3692
Neohodnoceno
Skladem
UACC-PSU-27V-250W je hot-swap vyměnitelný napájecí zdroj pro UISP-P-Pro. Při výstupním napětí 27V a maximálním proudovém zatítžení 9,3A poskytuje výstupní výkon 250W.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje
Záruka: 2 roky
Vstupní napětí [V]: 230V AC
Výstupní výkon [W]: 250
Typ napájení: Ze sítě (230V)