SOLARIX 27000022 SXKD-7A-1200-SSTP-LSOHFR-B2ca kabel CAT7A SSTP LSOHFR B2ca-s1,d1,a1
Kód: 3725
Neohodnoceno
Skladem
Instalační kabel Solarix s označením SXKD-7A-1200-SSTP-LSOHFR-B2ca je vysoce kvalitní dvakrát stíněný kabel kategorie 7A, který je testovaný až do šířky pásma 1200 MHz a je určený pro provoz vysokorychlostních ethernetových protokolů, včetně 10GBASE-T. Konstrukce kabelu je S/FTP, typ pláště LSOHFR s třídou reakce na oheň B2ca-s1,d1,a1.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Instalační kabel Solarix s označením SXKD-7A-1200-SSTP-LSOHFR-B2ca je vysoce kvalitní dvakrát stíněný kabel kategorie 7A, který je testovaný až do šířky pásma 1200 MHz a je určený pro provoz vysokorychlostních ethernetových protokolů, včetně 10GBASE-T. Konstrukce kabelu je S/FTP, typ pláště LSOHFR s třídou reakce na oheň B2ca-s1,d1,a1. Vodiče kabelu jsou vyrobeny z kvalitního měděného drátu s čistotou mědi 99,97%. Kabel bez problémů splňuje požadavky z mezinárodních standardů ISO/IEC 11801 a EN 50173. Výkonové parametry tohoto kabelu byly otestovány nezávislou testovací zkušebnou FORCE TECHNOLOGY v rámci programu EC Verified, a to na nejvyšší úroveň tzv. Component Level. Certifikát je k dispozici zde na webu v záložce "Soubory ke stažení" nebo přímo na stránkách laboratoře FORCE. V případě CPR (nařízení EU č. 305/2011) je kabel testován u nezávislé laboratoře FORCE CERTIFICATION v systému posuzování vlastností AVCP 1+ a rovněž splňuje vyhlášku MV ČR č. 23/2008 resp. vyhlášku č. 268/2011 o technických podmínkách požární ochrany staveb a je vhodný pro způsoby použití odpovídající kabelu s touto třídou reakce na oheň, které jsou definovány v Příloze č. 2 těchto vyhlášek. Stejně jako ostatní kabely Solarix, je i kabel SXKD-7A-1200-SSTP-LSOHFR-B2ca značen metráží po 1 m v rozsahu od 0 do 500 m. Kabel je dodáván na vysoce pevné dřevěné cívce, na které jsou uvedeny všechny nezbytné produktové informace, včetně čárových kódů, výrobní šarže, popisu a nejdůležitějších technických parametrů.
Klíčové vlastnosti kabelu Solarix kategorie
Kategorie: CAT7A
Podporované protokoly: 10GBASE-T a nižší
Stínění: fólie kolem každého páru a oplet
Šířka pásma: testováno do 1200 MHz
Typ a velikost vodiče: měděný drát 0, 58 mm ± 0, 005 mm
Izolace a průměr vodiče s izolací: skin-foam-skin PE 1, 35 mm
Třída reakce na oheň; typ pláště: B2ca-s1,d1,a1; LSOHFR
Barva pláště: oranžová RAL 2003
Nominální průměr kabelu: 7, 8 mm
Váha: 61, 65 kg/km
NVP: 79 %
Propagation delay: 480 ns/100 m
Delay skew: ≤25 ns/100 m
Skladovací teplota: -20 °C až 60 °C
Provozní teplota: -20 °C až 60 °C
Teplota při instalaci: 0 °C až 50 °C