Ubiquiti RPS-DC-100W, Záložní napájecí modul DC/DC, 100W
Kód: 3668
Neohodnoceno
Vyprodáno
RPS-DC-100W je záložní napájecí modul (měnič) s výkonem 100W a je určený pro Ubiquiti jednotky do 19" racku s odnímatelnými zdroji.
Detailní informace
Detailní popis produktu
RPS-DC-100W je záložní napájecí modul (měnič) s výkonem 100W a je určený pro Ubiquiti jednotky do 19" racku s odnímatelnými zdroji. V případě selhání primárního zdroje, jednotka zjistí chybu a napájení automaticky přepne na druhý zdroj. Vstupní napětí modulu je 38 až 54V DC.
Kompatibilita s těmito produkty
  • UF-OLT (Ubiquiti UFiber OLT)
  • USG-XG-8 (UniFi Security Gateway)
  • ER-8-XG (EdgeRouter Infinity)
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje
Záruka: 2 roky
Vstupní napětí [V]: 38 - 54V DC