Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W
Kód: 1332
Neohodnoceno
Skladem
Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 250W . Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustností 26Gbps. Pasivní 24V i 802.3a...
Detailní informace
Detailní popis produktu
Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 250W. Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustností 26Gbps.
Pasivní 24V i 802.3af/at PoE
Jeho největší předností je gigabitové PoE na každém portu, které je možné nastavit jako aktivní PoE 802.3af/at s maximálním výkonem 34,2W/port nebo pasivní 24V s maximálním výkonem 17W/port. Automatická detekce zaručuje plnou funkčnost 802.3af a 802.3at zařízení bez předchozí konfigurace. Pasivní 24V PoE je nutné nastavit ručně. Díky těmto vlastnostem je možné použít jeden aktivní prvek na napájení všech zařízení ve Vaší síti!
Ubiquiti ES-24-250W
Pokročilý management
Ubiquiti ES-24-250W
Obsah balení
  • Zařízení
  • Racková sada
  • Napájecí kabel
Doplňkové parametry
Kategorie: Switche
Záruka: 2 roky
Provedení: Rackmount
Počet LAN portů: 24
Počet POE portů: 24
Počet SFP portů: 2
POE standard: 802.3af, 802.3at, Pasivní 24V
Rychlost LAN: 10/100/1000Mbps
Rychlost SFP: 1G
Šasi: kov
Typ napájení: Síť 230V
Typ POE: POE out
Ventilátory: Ano
Sériový port: RJ45
PoE budget [W]: 250
Max. spotřeba energie [W]: 250
Napájení přes konektor/svorkovnici: 230V AC