TP-Link TL-SL1311P PoE switch
Kód: 1026
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
Skladem
Fast ethernet PoE switch s Gigabitovými uplinky TL-SL1311P je ideální do malých firem, domácností a rodinných domů pro napájení až 8 kamer/WiFi AP s nízkou spotřebou. Switch nabízí tichý bezventilátorový chod, 8x 10/100 Mbps + 2x 10/100/1000 Mbps LAN a 1x Gigabitový SFP z čehož 8 ethernetových portů podporuje funci PoE (802.3af/at, 30W/port) s celkovým PoE budgetem 65W, nízkou spotřebu a napájením přes DC konektor.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Fast ethernet PoE switch s Gigabitovými uplinky TL-SL1311P je ideální do malých firem, domácností a rodinných domů pro napájení až 8 kamer/WiFi AP s nízkou spotřebou. Switch nabízí tichý bezventilátorový chod, 8x 10/100 Mbps + 2x 10/100/1000 Mbps LAN a 1x Gigabitový SFP z čehož 8 ethernetových portů podporuje funci PoE (802.3af/at, 30W/port) s celkovým PoE budgetem 65W, nízkou spotřebu a napájením přes DC konektor. Kromě základních funkcí nabízi switch i zapnutí 3 funkcí pomocí tlačítek na přední straně:
  • (1) Extend - možné použití až na vzdálenost 250m při snížení linku na 10 Mbps
  • (2) Isolation - izolace jednotlivých portů
Obsah balení:
  • Zařízení
  • Napájecí adaptér 53.5V / 1.31A
Doplňkové parametry
Kategorie: Síťové prvky
Záruka: 3 roky
Provedení: Desktop
Počet LAN portů: 10
Počet SFP portů: 1
POE standard: 802.3af, 802.3at
Rychlost LAN: 10/100/1000Mbps
Rychlost SFP: 1G
Šasi: kov
Typ napájení: DC konektor
Typ POE: POE out
Ventilátory: Ne
Napájení přes konektor/svorkovnici: 53,5V / 1,3A