MikroTik UP1302C-12 - 12v 10.8A zdroj pro CCR1036 r2
Kód: 3704
Neohodnoceno
Skladem
MikroTik UP1302C-12 je náhradní interní napájecí zdroj, který je speciálně navržen jen pro některé MikroTik zařízení. Celkový výkon zdroje je 130W při napětí 12V a maximálním proudu 10,8A.
Detailní informace
Detailní popis produktu