MikroTik PW48V-12V85W Napájecí zdroj pro CCR1036 r2, 12V, 85W
Kód: 3701
Neohodnoceno
Skladem
PW48V-12V85W napájecí zdroj (měnič) s výstupem 12V/8A a vstupním napětím +/-48V DC, pro použití s novou revizí „r2“ Cloud Core Routerů
Detailní informace
Detailní popis produktu
PW48V-12V85W napájecí zdroj (měnič) s výstupem 12V/8A a vstupním napětím +/-48V DC, pro použití s novou revizí „r2“ Cloud Core Routerů. Jednoduše vyjměte jeden ze současných napájecích zdrojů a nahraďte novým PW48V-12V85W pro 48V instalace.